Jsem křesťanka, ale nechodím do kostela, protože jsem k tomu nebyla vedena, a kostel mi nechybí!

23. července 2015 v 9:29 | Marie |  Ze života jedné puberťačky
V kostele jsem byla jen na mších, za moje mrtvé příbuzné.

Jinak do kostela nechodíme, a nijak mi to nechybí. Není poznat že jsem křesťanka, a chovám se tak jako normální holka, trendy, kluci atd. prostě náctiletá.

Přesto věřím v život po životě, v anděli, v boha, v Ježíše Krista atd.

Bohužel církvy moc nevěřím, třeba papež František je mi sympatický, ale církev mi sympatická nepřijde, a myslím že se dělí na fanatiky a nevěřící, možná tomu tak není, a někteří jsou asi normální, ake já církvy prostě moc nevěřím.

Všichni si myslí že nevěřím, protože se někdy modlím v duchu, a nemám žádnou naučenou motlitbu, kterou bych odříkávala na zpaměť. A také si nic neodříkám, protože si myslím že bůh chce aby jsme si život užili.

A mluvím někdy sprostě, prostě náctiletá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blásínek Blásínek | Web | 6. září 2015 v 13:42 | Reagovat

Máš úplně stejný postoj! Taky jsem křesťanka, ale nepatřím mezi fanatiky, co neřeknou sprosté slovo, chodí každou neděli, do kostela a ke svaté zpovědi atd. Přesto v Boha věřím. Máme teď u nás nového faráře a ačkoliv ten předtím byl moc moc fajn, nechápal, že někdo "neobětuje" svůj život Bohu jako on. A já nechci být nějak hnusná, ale když jsem unavená, tak prostě nestávám brzo a nehrabu se z postele, když si chci číst, když pomodlit se můžu stejně dobře doma :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama