Jak přilákat více návštěvníků na blog

5. srpna 2015 v 12:35 | Marie |  Marie radí
Vím že mě jako začínající blogerce to asi nenáleží, ale návštěvnost je čím dál větší, tak se alespoň pokusím poradit jak mít vyšší návštěvnost, jelikož je to taková módní vlna, tak proč to nezkusit.

1) Myslím si že největší blbost kterou můžete udělat je popsána v článku: Proč nemám ráda tipy na zviditelnení blogu. Který popisuje zlozvyk čím dál více pubertálních blogerů, a to napsání článku, ve kterém je dost slov které lidé vyhledávají, více informací najdete na adrese: http://blogerkamarie.blog.cz/1507/proc-nemam-rada-tipy-na-zviditelneni-blogu
2) Další chybou kterou dělá spíše pubertální populace blogerů je psaní komentářů tipu "Pojď na můj blogísek" apod. takže když už urputně potřebuješ takovou pochybnou formou zviditelnit svůj blog, tak to zkus alespoň chytře zaonačit, nevypadá to tak drze. Takže když vidíš článek třeba o ruských modrých kočkách, a ty jsi napsal\a článek o kartouzské kočce, zkus napsat komentář tipu: Taky jsem psal\a článek o kočkách. Tedy o kartouzské kočce, ale tyhle plemena toho mají hodně společného, tak ak kdyby to někoho zajmalo..... Ale taky nedoporučuji jelikož si sice dočasně zvýšíš návštěvnost, ale na tvůj blog se lidé budou dívat jen aby viděli co za podivnou existenci takový komentář píše, i když, když se to napíše nenuceně.....
3) Ke komentářům tedy do kolonky web připište svůj blog, pokud bude komentář zajímavý určitě se na tvůj blog někdo podívá.
4) Piš zajímavě, aby se lidé na tvůj blog podívali, a třeba chytneš nové čtenáře.
5) Nějakými extra specializovanými radami se neřiď, každý má svůj univerzální návod
6) Zaregistruj se do nějakého vyhledávače, sice nemáš zaujmout vyhledávače, ale osoby, ale lidé tvůj blog najdou, a třeba je zaujmeš.

Přeji vysokou návštěvnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama